Чому ми

De Jure – це адвокатська компанія, що спеціалізується на наданні правової підтримки у багатьох сферах суспільних правовідносин.

Адвокатська компанія De Jure заснована групою адвокатів, що мають багаторічний практичний досвід, кваліфікаційний рівень, глибокі знання в галузі юриспруденції, що дозволяє якісно надавати юридичні послуги, захищати законні права та інтереси як фізичних, так і юридичних осіб. Кожен із нас практикується в окремих сферах законодавства, що в цілому дозволяє повністю задовольнити потреби клієнта в юридичному супроводі.

Ми розраховуємо особливості кожного клієнта при виборі стратегії і, при цьому, визначаємо найкращий підхід та найоптимальніші методи роботи згідно з цілями клієнта та бажаного результату. Забезпечення комфорту клієнта та досягнення його цілей – наші найважливіші завдання, а наша перевага – це виконання особливо складних завдань під час захисту інтересів клієнта, на основі постійного професійного самовдосконалення і своєчасного реагування на зміни в законодавстві.

Ми забезпечуємо зворотній зв’язок відразу після Вашого звернення і в найкоротші терміни надаємо правову консультацію.

Адреса офісу:

м.Ужгород, вул.Довженка, 18/2

 

Поштова скриня:

lawyer.dejure@gmail.com

Гаряча лінія:

+38 (050) 53-16-587

Он-лайн 24/7 в

Нагороди

Терміново потрібна допомога?

Не зволікайте. Залиште заявку та наш провідний юрист зв’яжеться з Вами за 5 хв.